Molded Power inductor, 1mm, inductance: 10.00 uH, DCR: 420mΩ: SPH-A0301S100MNNL
SKU SPH-A0301S100MNNL Categories ,
Description
Magnetic shielded design with a low profile below 1mm. Capable of handling high current ratings while maintaining optimal performance in high-temperature environments., inductance: 10.00 uH, DCR: 420mΩ