Molded Power inductor, 1mm, inductance: 6.80 uH, DCR: 340mΩ: SPH-A0301S6R8MNNL
SKU SPH-A0301S6R8MNNL Categories ,
Description
Magnetic shielded design with a low profile below 1mm. Capable of handling high current ratings while maintaining optimal performance in high-temperature environments., inductance: 6.80 uH, DCR: 340mΩ