Molded Power Inductor, inductance: 0,24 uH, DCR: 11mΩ: SPI-M252012AR24MNL
SKU SPI-M252012AR24MNL Categories ,
Description
Magnetic shielded design with a low profile below 1mm. Capable of handling high current ratings while maintaining optimal performance in high-temperature environments., inductance: 0,24 uH, DCR: 11mΩ