Molded Power Inductor, inductance: 4,7 uH, DCR: 170mΩ: SPI-M252012A4R7MNL
SKU SPI-M252012A4R7MNL Categories ,
Description
Magnetic shielded design with a low profile below 1mm. Capable of handling high current ratings while maintaining optimal performance in high-temperature environments., inductance: 4,7 uH, DCR: 170mΩ