Molded Power Inductor, inductance: 0,82 uH, DCR: 27mΩ: SPI-C0302HR82MFNL
SKU SPI-C0302HR82MFNL Categories ,
Description
Magnetic shielded design with a low profile below 1mm. Capable of handling high current ratings while maintaining optimal performance in high-temperature environments., inductance: 0,82 uH, DCR: 27mΩ