Molded Power Inductor, inductance: 5,6 uH, DCR: 205mΩ: SPI-C0302H5R6MFNL
SKU SPI-C0302H5R6MFNL Categories ,
Description
Magnetic shielded design with a low profile below 1mm. Capable of handling high current ratings while maintaining optimal performance in high-temperature environments., inductance: 5,6 uH, DCR: 205mΩ