Molded Power Inductor, inductance: 2,2 uH, DCR: 65mΩ: SPI-C0302H2R2MFNL
SKU SPI-C0302H2R2MFNL Categories ,
Description
Magnetic shielded design with a low profile below 1mm. Capable of handling high current ratings while maintaining optimal performance in high-temperature environments., inductance: 2,2 uH, DCR: 65mΩ