Molded Power inductor, 1mm, inductance: 4.70 uH, DCR: 238mΩ: SPH-A0301S4R7MNNL
SKU SPH-A0301S4R7MNNL Categories ,
Description
Magnetic shielded design with a low profile below 1mm. Capable of handling high current ratings while maintaining optimal performance in high-temperature environments., inductance: 4.70 uH, DCR: 238mΩ